זה הזמן לטאיוואן – בואו לבקר בלב של אסיה!

כנס התיירות הבינלאומי IMTM 2018 מהווה התחלה של מסע בן שנה לקידום טאיוואן  למטיילים ישראלים עם דוכן מרהיב, מופעי תרבות, סמינרים על המקומות והאטרקציות עוצרי הנשימה, משקאות מיוחדים, חטיפים טעימים והפתעות נוספות

בתאריכים 6-7 בפברואר 2018, טקס פתיחה חגיגי ב11:00
דוכן #103 – כנס התיירות הבינ"ל לתיירות IMTM מרכז הירידים, תל אביב

תיירים ישראלים הם מהטיילים ההרפתקנים ביותר בעולם, אך עבור רבים, טאיוואן נותרה גן עדן לא ידוע של מאכלים נהדרים, חיי לילה מעולים ושפע של נופים, אתרים היסטוריים, תרבותיים ופעילויות שישנו את חייהם של אלה המחפשים חוויות חדשות.

השוק הבינ"ל לתיירות IMTM ה-24, המתקיים בין התאריכים 6-7 בפברואר 2018 במרכז הירידים תל אביב, הוא הצעד הראשון עבור לשכת התיירות של טאיוואן (TTB) לעודד מטיילים ישראלים נוספים לבקר בארץ היפה והייחודית של טאיוואן, ארץ שיש לה כל כך הרבה להציע לכולם, לא משנה אם אתם משפחות, צעירים, חובבי אוכל, חובבי תרבות והיסטוריה, הרפתקנים כולם יוכלו למצוא את האטרקציות המתאימות להם.

הלשכה התיירותית של טאיוואן (TTB) השקיעה בדוכן גדול ובולט בקרבת הכניסה הראשית של IMTM, כדי להבטיח לנוסעים הישראלים, סוכני הנסיעות והתקשורת לקבל את קבלת הפנים החמה שיקבלו בעת ביקורם בטאיוואן, אחד המקומות הידידותיים ביותר בעולם. טאיוואן ידועה כמדינה של מוצרים מעוצבים ובנויים להפליא, והדוכן הטיוואני – מס' 103 ב- IMTM אינו יוצא מן הכלל: הדוכן נבנה כולו כגרסה מורכבת וקריקטוריסטית של טאיוואן.

החוויות בתוך הדוכן הטיוואני ב- IMTM יהיו ממש חגיגה לחושים. בחלק הקדמי של הדוכן, בכל שעה המבקרים יוכלו לשמוע ולראות מופע של שירים וריקודים על ידי הטאיוואנים האבוריג'ינים שלנו, משני צדי הדוכן יוכלו המבקרים לטעום את התה המפורסם של טאיוואן  bubble milk tea, ומגוון של חטיפים. בתוך הדוכן, המבקרים יכולים לשמוע מגוון של סמינרים מדי שעה המציגים את פנינות החן של טאיוואן, המבקרים יוכלו ללמוד ביטויים במנדרינית בסיסית שיוכלו לשמש אותם בטיולם ברחבי טאיוואן, ושיעור קליגרפיה סינית. המבקרים יוכלו לדבר עם מגוון רחב של אנשים, ממנהיגים בכירים מלשכת התיירות של טאיוואן  ומשרד הכלכלה והתרבות של טייפה, סוכני נסיעות ומדריכי תיירות, הן מישראל והן מטאיוואן שיסייעו לכם לתכנן את הטיול שלכם מקצה לקצה. כמו כן יוכלו המבקרים לדבר עם מספר מקומיים טאייוואנים וזרים שחיו לטווח ארוך בטאיוואן, ולקבל הצצה וטיפים למסלול עם הדברים הכי טובים לעשות בטאיוואן. עבור סוכני נסיעות ישראליים המבקרים בIMTM, תוכלו לעשות את הקשרים שאתם צריכים עם הלשכה התיירות של טאיוואן, ומדריכי טיולים בטאיוואן על מנת להקים ולשפר את העסק שלכם ולשמוע על יעדים חדשים ומרגשים עבור לקוחותיכם.

תוכלו לשמוע על מהלך לקידום התיירות בטאיוואן לשנת 2018 דרך קמפיין "שנת התיירות של המפרץ", שמטרתו לקדם תיירות אקולוגית בת קיימא ל-10 מבין האיים הקטנים במדינה, כגון Turtle Island, Green Island, Orchid Island ועוד. לכל אי יש היסטוריה משלו, חוויות ופעילויות ייחודיות, מה שהופך את הסיור לאיים לתוספת חובה לטיול בטאיוואן.

אודות לשכת התיירות טאיוואן
הלשכה התיירותית של טאיוואן  (TTB) היא הרשות הממשלתית הרשמית של טאיוואן  (RO), האחראית על פיתוח וביצוע מדיניות תיירות פנים ובינלאומית. השוק הישראלי מנוהל על ידי סניף סינגפור של TTB.


למידע נוסף גשו לאתר שלנו: www.taiwan.org.il / eng.taiwan.net.tw
Alex Trup: travel@taiwan.org.il