טאיוואן שכדאי להכיר 

Sun Moon Lake - web.jpg

ישנם עשרות סיבות למה לבקר בטאיוואן הוא בגדר חובה. ד"ר טראסט לין, נציג משרד התיירות הטאיווני בסינגפור, מונה חמש סיבות מדוע טאיוואן צריכה להיות היעד שלכם ב-2019.

התרבות הייחודית

אוכלוסיית טאיוואן מורכבת משילוב מעניין של מהגרים סינים (חלקם ותיקים וחלקם טריים יחסית), שבטים אבוריג'ינים, ושאר מיעוטים. השילוב עם ההיסטוריה של השליטה הפורטוגזית, ההולנדית, היפנית והסינית באי - יצרה תרבות ייחודית ומרתקת של מנהגים, אמונות, שפות, מאכלים ופסטיבלים שוים ומגוונים. הטאיוואנים שואפים להוליסטיות באורח חייהם. טאיוואן היא דוגמא מופלאה למיזוג של אורח חיים מודרני עם שמירה על המסורות, ולחברה סובלנית, חופשיה ופתוחה בצורה יוצאת דופן.

האוכל
טאיוואן היא גן עדן קולינרי המציע מגוון רחב של מאכלים בעלי טעמים ייחודים, ומרקמים וחומרי גלם שאין כמוהם בעולם. האוכל הוא מרכיב משמעותי בתרבות הטאיוואנית, ולא תתקשו למצוא הזדמנויות לטעום מכל הטוב של המטבח המגוון שלהם - במסעדות, בדוכנים הקטנים ובשווקי הלילה התוססים והמדליקים.
 

נופים עוצרי נשימה

במשך מאות שנים טאיוואן ידועה גם בשם "איליה פורמוזה" ("האי היפה") - כינוי שניתן על-ידי הימאים הפורטוגזים במאה ה-16, ולא בכדי. צוקים ענקים הנשברים לתוך האוקיינוס הכחול, שדות אורז, אדמות חקלאיות מטופחות, רכסי הרים שנישאים בלב האי ופארקים לאומים מלאים במאות זנים של חיות - הם רק חלק מהנופים המרהיבים שהמבקרים באי יזכו לראות.

נוחות יוצאת דופן

טאיוואן מציעה למבקריה חוויות טיול נוחה ונעימה עם תשתיות תחבורה ושירותים בין המתקדמים במזרח הרחוק, עם תחושת ביטחון אישי יוצאת דופן ומתאימה לטיול למשפחות, לזוגות וגם לתרמילאים.

האנשים

המפגש עם הטאיוואנים הוא חוויה בפני עצמה, שכן מדובר באנשים פתוחים, אדיבים ומסבירי פנים בצורה בלתי רגילה. המבקרים באי ירגישו שהם רצויים מאוד ושהטאיוואנים עושים מאמצים גדולים כדי להנעים את זמנם.


Small TownsLouis Huang