הדרך לפסגה: טאיוואן מתמודדת על התואר היעד הכי נחשק בתערוכת IMTM 2019

בקרו בדוכן שלנו ותוכלו לזכות בכרטיס טיסה חינם לטאיוואן!

תל אביב, 21 לינואר, 2019 – משרד התיירות הטאיוואני (TTB) חוזר גם השנה לתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית (IMTM) אשר תתקיים ב12-13 לפברואר בגני התערוכה תל אביב. הייצוג של טייוואן באירוע הוא כחלק מהמאמצים והערכה רבה לחדור אל השוק הישראלי אשר נכון להיום נחשב השוק עם הצמיחה הגדולה ביותר בתיירות נכנסת לטאיוואן בקרב מדינות המזרח התיכון.

ברגע שתכנסו לביתן 2, לא תוכלו לפספס את הדוכן המרשים שנמצא מצד ימין, זהו הדוכן של טאיוואן 109#. עם שילוב ייחודי של חומרים, עיצוב מיוחד  ופעילויות, אין ספק שזה יהיה הדוכן הכי פוטוגני בתערוכה. במרכז הדוכן, יעמוד העתק מדויק, מרשים וגדול של הרכבת המפורסמת הנמצאת בשמורת הטבע "אלישן" אשר  העוברים ושבים יוכלו לשבת בפנים ולהצטלם. 95% מהחומרים המרכיבים את הדוכן יהיו מחומרים ממוחזרים, כחלק מהמדיניות הירוקה של טאיוואן. בנוסף, הרכבת ואלמנטים נוספים בתערוכה משקפים את הכפרים הקטנים של טאיוואן, הנושא המרכזי שאותו בחר משרד התיירות הטאיוואני לקדם בשנת 2019.

טקס פתיחת הדוכן יתחיל ב11 בוקר של ה12 בפברואר וילווה בריקודים אבורג'ינים, המהווים חלק אינטגרלי מהתרבות השבטים הילידים בטאיוואן. לאחריו, יערך טקס גזירת סרט בהשתתפות הנספח הטאיוואני בישראל, מר.קאובונג צ'אנג, המזכיר הראשי של הנספחות, מר. יופינג סו, אחראי על השוק הישראלי מטעם משרד התיירות הטאיוואני, ד"ר טראסט לין ונציג של קטאי פסיפיק האחראי על השוק הישראלי ג'ונתן ביילי.

לאחר גזירת הסרט, ד"ר טראסט לין וג'ונתן ביילי יקיימו טקס העברת מתנות סימבולי כחלק מהשקת מערכת היחסים החדשה בין קטאי פסיפיק למשרד התיירות הטאיוואני בה השניים ישתפו פעולה בשיווק טאיוואן בישראל בשנת 2019.

החל ממרץ 2019, קטאי פסיפיק תפעיל טיסות יומיות לטאיוואן, דרך הונג קונג, וזו תהווה הדרך הנוחה והמהירה ביותר להגיע לטאיוואן מישראל.

מבקרים שיגיעו לדוכן של טאיוואן יוכלו להשתתף בהגרלה נושאת פרסים ומבין הפרסים השונים, הפרס הגדול ביותר הוא כרטיס טיסה חינם הלוך-חזור לטאיוואן! בזמן שהמבקרים ימלאו את טפסי ההגרלה, יוכלו גם לרשום גלויה לאדם שאיתם היו רוצים לחלוק איתו טיול לטאיוואן. את הגלויות ניקח לטאיוואן ונשלח משם לפרטנר שלהם, כחלק מאלמנט ההפתעה.

בקרוב אנו נכריז על עוד שיתופי פעולה, פעילויות ופרסים בעמוד הפייסבוק שלנו: facebook.com/Taiwan.org.il – אז לא לשכוח לעשות לייק ולסמן את ההודעות בעדיפות עליונה, כך שלא יקרה מצב שתפספסו הכרזות חשובות ותחרויות נושאות פרסים.

אחראי על השוק הישראלי מטעם משרד התיירות הטאיוואני, ד"ר טראסט לין, משתף בדעתו למה טאיוואן צריכה להיות היעד הבא בקרב התיירים הישראלים: "טאיוואן מלאה בכפרים ויישובים קטנים, המהווים מקומות נהדרים לחוות את טאיוואן בצורה אותנטית וייחודית שלא בהכרח תזכו לחוות בערים הגדולות."

על משרד התיירות הטאיוואני

משרד התיירות הטאיווני (TTB) הוא המשרד האחראי על התיירות פנים וחוץ של טאיוואן.  הסלוגן שמלווה את שיווק טאיוואן הוא "זה הזמן לטאיוואן" ו"הלב של אסיה", והדוב הלאומי של טאייוואן מופיע כמוטיב מרכזי בקמפיינים השונים.

למידע נוסף על טאיוואן, אנא בקרו אותנו www.taiwan.org.il ו eng.taiwan.net.tw

ליצירת קשר:

אלכס טראפ

travel@taiwan.org.il