קניות

טאיוואן הינה יעד פופולרי עבור חובבי הקניות מכל העולם. תוכלו למצוא מגוון של מותגי יוקרה מפורסמים לצד תוצרת מקומית של מעצבים טאיוואנים ומוצרים מהתרבות הסינית המסורתית. את כל אלה ניתן למצוא בחנויות בוטיק ומרכזי קניות המציעים מבחר רב של מוצרים, פנאי ואוכל ברמות מחיר וסגנונות שונים.

Wayne0216 / Shutterstock.com

בנוסף למותגי היוקרה טאיוואן ידועה גם במוצרי ביגוד, ציוד משרדי, מוצרי צריכה בסיסיים ואלקטרוניקה במחירים לכל כיס. כדי לחוות את תרבות הצריכה הטאיוואנית במלואה ולחפש אחר מציאות מומלץ לבקר באזור המסחרי שימן (Ximending), וו-פן-פו (Wupenfu), האזור המסחרי מאחורי התחנה המרכזית בטאייפי, רחוב ייז'ונג בטאיצ'ונג (Taichung's Yizhong street) ושוק הלילה פנג ג'יה (Fengjia). בגאוסיונג תמצאו את אזור הקניות סאן דואו (Sanduo district) והמרכז המסחרי Dream Mall.

Achiraya Juntakoson / Shutterstock.com

asiastock / Shutterstock.com

חובבי אלקטרוניקה וגאדג'טים מוכרחים להקדיש זמן לביקור במרכז הגואנג חואה (Guanghua) בטאיפיי, רחוב מוצרי החשמל בטאיז'ונג (Taichung) או רשת החנויות 3C Chain Stores בגאוסיונג (Kaohsiung). במקומות אלה תמצאו מוצרי חשמל, מחשוב וטלפונים חדישים ביותר ובמחירים ללא תחרות. תערוכת המחשוב השנתית הינה אירוע מרכזי בתחום האלקטרוניקה שמושך אליו מבקרים רבים. בתערוכה זו תוכלו למצוא את כל המוצרים והדגמים הכי חדישים של חברות האלקטרוניקה המקומיות.